Skip to main content

TurkNet Upload Hız Sınırını Kaldırdı !

TurkNet Upload

TurkNet bugün resmi Facebook sayfası üzerinden yaptığı paylaşıma göre TurkNet’in kendi altyapısı (YAPA) hizmeti alan kullanıcıları için upload hızlarını kaldırdı.

TurkNet Kullanıcılar Facebook grubunda üyelerin atmış olduğu bazı hız sonuçları

Upload Nedir Kısaca

Upload, kendi bilgisayarınızdaki verileri başka bir bilgisayara internet üzerinden yüklemek anlamında kullanılır. Örneğin bir web sitesine kendi fotoğrafınızı yüklemek istediğinizde tarayıcınız fotoğraf dosyanızı karşı bilgisayara aktarır, yani “upload” eder.

Örnek olarak Twitch yayıncıları yüksek upload hızlarına sahip olmalıdırlar yüksek kalitede yayın yapabilmek için.

TurkNet’in bu davranışı diğer İnternet Servis Sağlayıcılarına örnek olması dileğiyle.

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Sınırsız, maksimum hızlı internet var hizmetin içinde. Ayda 99,90 TL. Taahhüt olmadığı için de dilediğin zaman bir kuruş ödemeden hizmeti kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğün var.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link’e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhütsayar: http://www.taahhutsayar.org/?PromoCode=SFW21AQ90HFC

Ne yapman gerekiyor?

Davet kodu: SFW21AQ90HFC

Bağlantı: https://turk.net/p/SFW21AQ90HFC

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

One thought to “TurkNet Upload Hız Sınırını Kaldırdı !”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir