Skip to main content

GTA Trilogy İle İlgili Gelişmeler

GTA Trilogy’nin başarım simgeleri sızdırıldı. Önce söylentisi çıktı, sonra derecelendirildi ve şimdi de GTA Trilogy başarım simgelerine sahip.

GTA Topluluğu üyesi alloc8or, bazı araştırmaları sonucu GTA Trilogy ile ilgili birçok yeni bilgi buldu. Bu araştırmalarında GTA III, Vice City ve San Andreas’ın remastered arka plan resimlerini ve tüm başarımlarını ortaya çıkardı.

GTA Forumlarında kullanıcılar tarafından Rockstar Games Launcher kodlarındaki bilgilerin bulunmasından birkaç saat sonra oyunlara ait başarımlar da bulundu. Başarımların bazıları yeni eklenmiş, bazıları ise eski sürümlerde (örneğin PlayStation 3) olanlar arasından yeniden kullanılıyor.

Eski ve yeni başarım simgeleri arasında ne gibi değişikliklere gitmişler aşağıda görebilirsiniz.
GTA III Eski Başarım Simgeleri:

GTA III Yeni Başarım Simgeleri:

GTA Vice City Eski Başarım Simgeleri:

GTA Vice City Yeni Başarım Simgeleri:

GTA San Andreas Eski Başarım Simgeleri:

GTA San Andreas Yeni Başarım Simgeleri:

Bunlar da remastered arka plan resimleri:

GTA III

GTA Vice CityGTA San Andreas

Ayrıca San Andreas için bir gelişme var;

Kocaayak San Andreas’ta!

San Andreas’ın yeni başarım simgelerine baktığımızda, aralarında ayak şeklinde bir başarım simgesi görüyoruz. Buradan şunu çıkarabiliriz: Kocaayak efsanesi gerçeğe dönüşüyor.

Bu, ilk kez oynayan oyuncular için bir anlam ifade etmese de, uzun süredir GTA hayranları, şehir sınırları dışında, Mount Chilliad yakınlarında veya Shady Cabin bölgesinde saklanan yaratık hakkındaki bitmeyen spekülasyonları hatırlayacaktır.

Rockstar’ın eski Başkan Yardımcısı Dan Houser, Kocaayak’ın aslında oyunda olduğunu ancak piyasaya sürülmeden bir süre önce kaldırıldığını belirtse de, 2005’te spekülasyonlarla interneti alevlendiren efsane bu sefer gerçeğe dönüşüyor gibi görünüyor.

 

Ayrıca şöyle bir şey de var:

İddiaya göre GTA Trilogy’nin konsol fiyatı 70 dolar olacak. Söylenen fiyatın gerçek olup olmadığını ilerlediğimiz zamanlarda hep birlikte öğreneceğiz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir